Kolorowe Przedszkole w Polance Wielkiej

Priorytetem przedszkola jest:
dobro, uśmiech i zadowolenie dziecka.

Budynek przedszkola powstał w 2010 r. i obecnie liczy 8 oddziałów. Na co dzień bawią się w nich i uczą dzieci w wieku  od 2,5 do 6 lat. Zajęcia odbywają się w kolorowych i bogato wyposażonych salach. Wokół przedszkola znajduje się duży atrakcyjnie zagospodarowany plac zabaw, w którym dzieci mogą się bawić oraz rozwijać swoją sprawność fizyczną.

Założeniem naszego przedszkola jest stworzenie dzieciom miejsca, w którym będą się czuły swobodnie i bezpiecznie oraz zapewnienie warunków dla rozwoju samodzielności i kreatywności dzieci. Mamy świadomość, iż każde dziecko jest inne i rozwija się we własnym tempie, dlatego staramy się zapewnić takie warunki, aby zaspokoić ich indywidualne potrzeby wczesnej edukacji.

• Doświadczona i wykształcona kadra pedagogiczna wspomaga rozwój emocjonalny dzieci, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa oraz uczy tolerancji i współżycia w grupie.
  • Organizacja i udział dzieci w konkursach, warsztatach artystycznych, uroczystościach przedszkolnych, wycieczkach oraz spotkaniach z ciekawymi ludźmi, rozwijają ich zainteresowania i uzdolnienia, a także buduje w nich poczucie pewności siebie.

Staramy się na bieżąco odpowiadać potrzebom i wymaganiom naszych przedszkolaków i ich rodziców, dlatego cały czas dbamy o naszą placówkę i ulepszamy warunki pobytu dzieci.

Przedszkole w obiektywie
wrzesień 2024