Z wizytą w Bielsku.

12 maja dzieci z grup II i VI pojechały na wycieczkę do Bielska- Białej. W programie wycieczki były zabawy w Figloparku oraz zwiedzanie Studia Filmów Rysunkowych. Dzieci najpierw bawiły się na zjeżdżalniach, w basenie z piłkami, w „małpim gaju”, a potem miały okazję poznać kolejne etapy tworzenia filmu animowanego (zarówno w technice klasycznej jak i obecnie stosowanej). Bardzo interesujący okazał się mini wykład w sali do nagrań dźwięku, wizyta w pomieszczeniu, gdzie prezentowane są różne stanowiska pracy wykorzystywane przy tworzeniu filmu techniką klasyczną i komputerową. Dzieci odwiedziły również pokój Bolka i Lolka – była to prawdziwa gratka, nie tylko dlatego, że postacie bajkowe są realnych rozmiarów, ale dlatego, że mogliśmy sobie zrobić z nimi fajne zdjęcie.