Przedszkolaki u Strażaków i w Figloparku.

W piątek 8.05.2015 dzieci z grupy niebieskiej i zielonej wybrały się na wycieczkę.  Jej celem było zapoznanie się z pracą strażaków a także zabawa w Figloparku.

W piątkowy ranek przedszkolaki zabrały plecaki i dobre humory i wyruszyły na wycieczkę. Najpierw udały się do Zakładowej Służby Ratowniczej w Oświęcimiu by z bliska przyjrzeć się pracy strażaków. Tam zobaczyły samochody i sprzęt strażacki a nawet przez chwilę mogły się poczuć jak prawdziwi strażacy gaszący pożar. Najodważniejsi  wyjeżdżali  w górę w specjalnym koszu na dłuuugiej drabinie J Ciekawe opowieści strażaków sprawiły, że większość chłopców postanowiła zostać… strażakami.

To nie był koniec atrakcji przygotowanych na ten dzień. Kolejnym punktem wycieczki był Figlopark w Bielsku Białej, gdzie dzieci zjeżdżały na różnego typu zjeżdżalniach, biegały po labiryntach, bawiły się w basenach z piłkami na trampolinie i torach przeszkód. Po ponad dwóch godzinach zabawy zmęczone ale bardzo zadowolone wróciły do przedszkola, gdzie czekali już na nich najbliżsi.