Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017 r. na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli Wójt Gminy Polanka Wielka pan Grzegorz Gałgan, Przewodniczący Rady Gminy pan Daniel Gałgan, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego pan Tomasz Borowiecki, wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego pani Barbara Tolarczyk, przedstawiciele Rady Rodziców, a także wszyscy pracownicy przedszkola: nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji oraz dzieci.

Po oficjalnym przywitaniu wszystkich gości rozpoczął się program artystyczny w wykonaniu dzieci z grupy II przygotowany przez panią Magdalenę Ledwoń. Dzieci wzruszyły wszystkich gości wierszami, a także piękną piosenką, która okazała się prawdziwym wyciskaczem łez. Następnie przedszkolaki dały popis swoich umiejętności tanecznych. Po występie dzieci wraz z przedstawicielami Rady Rodziców rozdały wszystkim pracownikom przedszkola kwiaty. Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za pomoc w organizacji uroczystości oraz kwiaty. Dziękujemy również pani Magdalenie Ledwoń i jej wychowankom za piękny program artystyczny.